თვითმმართველობის არჩევნების პარტიული სიები

 

  2 ოქტომბრის თვითმმართველობის არჩევნებამდე 19 დღე დარჩა. გთავაზობთ მუნიციპალიტეტის წარმომადგენლობითი ორგანოს - საკრებულოსა და თვითმმართველი ქალაქის/თვითმმართველი თემის მერის არჩევნებისთვის რეგისტრირებულ პარტიულ სიებს ტყიბულის N57 ოლქში (10 სექტემბრის მდგომარეობით).

N1. „მესამე ძალა"

1. დავითი კაკაურიძე

2. შოთა ასათიანი

3. ნინო ხიზანიშვილი

4. იოსები ჭელიძე

5.ნინა კუბლაშვილი

6.მზია ფრუიძე

7.სალომე კაპანაძე

8.ნინო ლეკიაშვილი

9.ბონდო ხუჯაძე

10.ხატია თირქია

 

N2. „ევროპული საქართველო-მოძრაობა თავისუფლებისთვის“

1. მადონა გაბელაშვილი

2. ილია კუბლაშვილი

3. ოთარი უკლება

4. თამარი ქუთელია

5.რეზო გაბრიჭიძე

6.გურამი კირკიტაძე

7.სოფიო ლეჟავა

8.გიორგი ბუცხრიკიძე

9.ლევანი ხვადაგიანი

10.რუსუდანი უფლისაშვილი

 

  1. „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”

1. დავითი ქათამაძე

2. ბესიკი გაბელაშვილი

3. მაცაცო ჯინჯიხაძე

4. გოჩა სირბილაძე

5.ირაკლი აფრიდონიძე

6.ნატო კეჭეღმაძე

7.დავითი ლომიძე

8.ტარიელი ჭიქაბერიძე

9.მზევინარი ცირეკიძე

10.ლევანი ბრეგაძე

 

N6 „ევროპელი დემოკრატები“

1. ინგა რობაქიძე

2. მარიკა ბუიძე

3. გენადი კუბლაშვილი

4. სალომე პატარიძე

5.მირანდა ახვლედიანი

6.კობა რურუა

7.ეკატერინე ჩხარტიშვილი

8.თამარ შარვაძე

9.მათე რურუა

10.ნაირა რურუა

 

N8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“

1.ზვიადი ობოლაძე

2. რამაზი ცერცვაძე

3. ხათუნა ქურციკიძე

4. გოჩა ფორჩხიძე

5.მერაბი ყიფიანი

6.მაია ფანჩულიძე

7.გონერი გელაძე

8.გრიგოლი დოლაბერიძე

9.ნანა აბულაძე

10.გურამი ობოლაძე

 

N9 „ლელო"

1. ბორის გაბრიაძე

2. სლავა ბოჭორიშვილი

3. სოფიო სოფრომაძე

4. როლანდი კუპრაშვილი

5.გია სულამანიძე

6.მანანა მუშკუდიანი

7.ოთარი ლომთაძე

8.ავთანდილ ბრეგაძე

9.ეთერი ბრეგაძე

10.მიხეილ ბახუტაშვილი

 

 

10 „შალვა ნათელაშვილი-საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“

1. გელა ბუბაშვილი

2.კახაბერ ჭელიშვილი

3. მაია მახარობლიშვილი

4. მარიამ ბუბაშვილი

5.ნიკა კავკავაშვილი

6.ეკატერინე ფოჩხუა

7.გიორგი ვეკუა

8.ნანი ბუბაშვილი

9.ელისო თითბერიძე

10.ანა ხურციძე

 

 N25 „გახარია - საქართველოსთვის“

1.მაკა შარვაძე

2.კოსტანტინე ბოჭორიშვილი

3.მარინა რობაქიძე

4.ალექსი ცქიფურიშვილი

5.ნელი ქარელი-კახიძე

6.ირა სოფრომაძე

7.ნუგზარი მიქიაშვილი

8.

9.ნათია ქარქაშაძე

10.ვარლამ სახვაძე

 

N37 „თავისუფალი საქართველო (ზაზა ხატიაშვილი, კახა კუკავა, გრიგოლ ჯოჯუა)“

1. ზვიად კვირიკაძე

2. ნანა ცინცაძე

3. გულნაზი როინიშვილი

4. ტარიელ გრძელიძე

5.შორენა გიორგაია

6.ნარგიზა დოღონაძე

7.რამაზი შაინიძე

8.რუსუდან მანაგაძე

9.ნანა ფხაკაძე

10.გიორგი ხაჩიაშვილი

 

N41 „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო"

1. იოსებ რობაქიძე

2. გიორგი ბაბუხადია

3. მაგდანა კობახიძე

4. თემური ძაგნიძე

5.თამაზი ფართლაძე

6.სოფიო ბოჭორიშვილი

7.ისიდორე ლომთაძე

8.თეიმურაზი ქელბაქიანი

9.ნატალია კობახიძე

10.მურმანი ბასილაძე

 

N45 „ზურაბ გირჩი ჯაფარიძე: გირჩი - მეტი"

1. გურამი კვახაძე

2. გიორგი კაპანაძე

3. ლელა ბუაძე

4. გიორგი ბუაძე

5.ქრისტინე ბელქანია

6.ალექსი გოგნაძე

7.დავითი ბრეგაძე

8.მარინე მაზმიშვილი

9.ამირანი ფორჩხიძე

10.გიორგი გელაშვილი

77 thoughts on “თვითმმართველობის არჩევნების პარტიული სიები

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.